Ноутбук Xiaomi RedmiBook 15 [i7 11390H/8GB/512GB] (JYU4546UA)
Відео 32Фото 7 | від 22 690 до 26 525 грн. Порівняти ціни 21 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 11390H, 3.4 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Xiaomi RedmiBook 15 5
Характеристики
Xiaomi RedmiBook 15 [i7 11390H/8GB/512GB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Xiaomi RedmiBook 15 [i7 11390H/8GB/512GB]
Колір:
Сортувати
Ноутбук Xiaomi RedmiBook 15 (JYU4546UA) | 24 384 грн. |
Ноутбук Xiaomi RedmiBook 15 і7/8G/512G/W11 (JYU4546UA) | 22 999 грн. |
Ноутбук Xiaomi REDMI RedmiBook 15 Dark Gray (JYU4546UA) REDMI RedmiBook 15 | 24 462 грн. |
Xiaomi RedmiBook 15 (JYU4546UA) jyu4546ua | 24 612 грн. |
Ноутбук Xiaomi RedmiBook 15 (JYU4546UA) JYU4546UA | 22 999 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
4 вересня 2023, 20:53
Здравствуйте! Подберите пож. Диагональ дисплея не менее 15.6 дюйма #
Процессор не менее 10-го покол. Количество
ядер процессора не менее 4.Объем кэша L3 не менее 6 Мб. Такто. частота процесс не мен. 3.4 ГГц. Тип
видеокарты встроенная Не менее.DDR4, Объём опер/памя. 8 ГБ.SSD, Объём SSD накопителя 256 ГБ, Поддержка WiFi, Bluetooth, Опер. система встроен. лиценз. Pro версия 10-го поколения, IPS. 1920x1080 Full HD.антибликовый,вебкамера, литий-ионная батарея, Разъёмы на корпусе - jack 3,5 mm, microsd, usb 3,0, HDMI. Заранее большое спасибо.
ядер процессора не менее 4.Объем кэша L3 не менее 6 Мб. Такто. частота процесс не мен. 3.4 ГГц. Тип
8 березня 2023, 22:56
Екран точно матовий? #
Якщо не користуватися характенистиками, а ввімкнути ноут, то екран точно в нього матовий? З цим типом матриці може бути матовий екран? Мені про іншу модель, де у характеристиках позначено, що матовий, а на вітрині в магазині екран глянцевий, продавець переконував, що за цим типом матриць тіки глянцевий екран.
Відеоогляди
Рекомендуємо