Блок живлення Xilence Performance X Gen5 XP850MR9.2 (XN174)
Фото 7 |
Xilence Performance X Gen5 XP850MR9.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance X Gen5 XP850MR9.2
Усі ціни 34 →Xilence Performance X+ ATX 3.0 850W (XP850MR9.2) XP850MR9.2 | 4 847 грн. |
БП 850W Xilence XP850MR9.2 Performance X+ ATX 3.0 80+ Gold, 140mm, Semi-Mo | 4 320 грн. |
Блок живлення Xilence Performance X+ XP850MR9.2 (XN174) Performance X+ XP8 | 4 333 грн. |
Блок живлення Xilence 850W (XP850MR9.2) | 4 439 грн. |
Xilence 850W XP850MR9.2 Performance X+ ATX 3.0 80+ Gold | 4 379 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Performance X Gen5
Ціни на Xilence Performance X Gen5 |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance X Gen5 XP750MR9.2 | від 4 069 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP850MR9.2 | від 4 229 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP1050MR9.2 | від 7 058 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP1250MR9.2 | від 7 605 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →