Секатор Yato YT-88191
Фото 4 |
Yato YT-88191 |
|
Два режими відкриття леза: 12 мм та 30 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-88191
Секатор Yato регульований з ковадлом 20.8 см | 437 грн. |
Секатор з округленими лезами з ковадлом YATO з регуляцією розводу лез до г | 437 грн. |
Секатор з Наковаленкою 208 мм Для Обрізання Сучків 20 мм YATO (YT-88191) | 530 грн. |
Секатор регульований з ковадлом YATO (YT-88191) | 420 грн. |
Секатор з ковадлом YATO YT-88191 для гілок 12/20 мм, 208 мм | 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →