Секатор Yato YT-8815
Yato YT-8815 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8815
Усі ціни 6 →Секатор Yato (YT-8815) | 259 грн. |
Секатор YATO 180 мм (YT-8815) | 251 грн. |
Секатор 175 мм Для Обрізки Пагонів 15 мм YATO (YT-8815) | 333 грн. |
Секатор Yato YT-8815 175 мм | 284 грн. |
Секатор для квітів YATO 180 мм (YT-8815) | 259 грн. |
Універсальний садовий секатор YATO YT-8815: L=175 мм | 259 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →