Кухонний ніж Suncraft Classic SZ-12
Suncraft Classic SZ-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Classic SZ-12
Усі ціни 9 →Кухонний ніж універсальний 150 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-12) | 4 299 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-12) SZ-12 | 4 299 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-12) | 4 299 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-12) SZ-12 | 4 299 грн. |
Ніж універсальний Suncraft Senzo Classic (SZ-12) | 4 299 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →