Кухонний ніж Satake Daichi 805-568
Satake Daichi 805-568 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Daichi 805-568
Усі ціни 7 →Кухонный нож универсальный 150 мм Satake Daichi (805-568) 805-568 | 3 999 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Satake Daichi (805-568) | 3 999 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Satake Daichi (805-568) 805-568 | 3 999 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Satake Daichi (805-568) | 3 999 грн. |
Ніж універсальний Satake Daichi (805-568) | 3 999 грн. |
Ніж універсальний Satake Daichi (805-568) | 4 799 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Satake Daichi (805-568) | 3 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →