Літня шина Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H 225/65 R17 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H
Усі ціни 6 →Yokohama Geolandar G98EV 225/65 R17 102H | 7 816 грн. |
Yokohama Geolandar G98EV 225/65 R17 102H | 5 280 грн. |
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H | 6 403 грн. |
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H F8143 | 5 397 грн. |
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H | 5 771 грн. |
Yokohama Geolandar G98EV 225/65 R17 102H | 6 992 грн. |
Модификації Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H
Ціни на Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H | від 5 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V | від 4 597 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →