Кондиціонер Zanussi Perfecto ZACS-07HPF/A17/N1 22 м²
Відео 5 | 8 600 грн. Купити! Кондиціонер Zanussi ZACS-07 HPF/A17/N1Arizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Недорогий і ефективний кімнатний кондиціонер, передбачає настінний монтаж. Має класичну компоновку спліт-системи, що складається із зовнішнього і внутрішнього блока, сполучених фреонопроводом. Відрізняється простою і надійною конструкцією з використанням довговічного компресора і мікропроцесорної автоматизованої системи управління. Отримав сучасний і стильний дизайн, здатний вписатися практично в будь-яку обстановку, комплектується зручним пультом дистанційного керування з великим рідкокристалічним дисплеєм і підсвічуванням.
Для управління кондиціонером Zanussi ZACS-07HPF/A17/N1 не потрібні спеціальні знання та навички, він може працювати в повністю автоматичному режимі, самостійно підтримуючи задану температуру. Високопродуктивний турборежим допоможе швидко охолодити приміщення площею до 20 м2, режим обігріву може ефективно прогрівати повітря навіть при негативній вуличній температурі (до -7 °C). Змонтувати невеликий внутрішній блок можна прямо в спальні, нічний режим забезпечує комфортну температуру для повноцінного сну при зниженому рівні шуму. На відміну від бюджетних апаратів, ця модель має енергоефективність класу А, що дасть змогу заощадити електроенергію в процесі експлуатації. Забезпечується офіційною 60-місячної гарантією від виробника.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Модификації Zanussi Perfecto ZACS-07HPF/A17/N1
Ціни на Zanussi Perfecto ZACS-07HPF/A17/N1 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Perfecto ZACS-07HPF/A17/N1 22 м² | від 8 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Perfecto ZACS-09HPF/A17/N1 25 м² | від 9 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS-12HPF/A17/N1 32 м² | від 10 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS-24HPF/A17/N1 61 м² | від 25 500 грн. | 1 пропозиція |