Литий диск ZF FR876 6,5x16/4x108 ET27 DIA65,1
Фото 4 | від 3 870 до 4 732 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):27 мм |
Модифікації ZF FR876 3
Характеристики
ZF FR876 6,5x16/4x108 ET27 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FR876 6,5x16/4x108 ET27 DIA65,1
Сортувати
Литые диски ZF FR876 R16 W6.5 PCD4x108 ET27 DIA65.1 (BMF) 1001144441 | 4 043 грн. |
ZF FR876 R16 W6.5 PCD4x108 ET27 DIA65.1 BMF | 4 163 грн. |
ZF FR876 6.5x16 4x108 ET27 DIA65.1 BMF | 4 299 грн. |
ZF FR876 6,5x16/4x108 D65,1 ET27 BMF | 4 102 грн. |
ZF ZF ZF-FR876 (R16 W6.5 PCD4x108 ET27 DIA65.1) BMF | 4 531 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі