Литий диск Replica PT110 7x16/4x108 ET25 DIA65,1
від 3 605 до 4 840 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Replica PT110 1
Характеристики
Replica PT110 7x16/4x108 ET25 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica PT110 7x16/4x108 ET25 DIA65,1
Сортувати
Replica PT- 110 7,0x16/4x108 D65,1 ET25 GMF | 3 725 грн. |
Диски Replica Peugeot (PT110) 7x16 4x108 ET25 DIA65,1 (GMF) | 3 605 грн. |
Replica Peugeot (PT110) 7x16 4x108 ET25 DIA65.1 GMF | 3 910 грн. |
Replica Peugeot (PT110) 7x16 4x108 ET25 DIA65.1 GMF | 4 200 грн. |
Replica Replica Peugeot (PT110) 7x16 4x108 ET25 DIA65.1 GMF | 3 966 грн. |
Replica Peugeot (PT-110) W7.0 R16 PCD4x108 ET25 DIA65.1 GMF | 4 840 грн. |
Закрити
Схожі