Литий диск Replica FR876 6,5x16/4x108 ET27 DIA65,1
від 4 102 до 4 649 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):27 мм |
Модифікації Replica FR876 2
Характеристики
Replica FR876 6,5x16/4x108 ET27 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica FR876 6,5x16/4x108 ET27 DIA65,1
Сортувати
Replica PEUGEOT FR876 6,5x16/4x108 D65,1 ET27 BMF | 4 102 грн. |
Replica FR-876 (R16 W6.5 PCD4x108 ET27 DIA65.1) BMF | 4 133 грн. |
Replica Peugeot FR876 BMF R16 W6.5 PCD4x108 ET27 DIA65.1 | 4 631 грн. |
Replica Peugeot FR876 BMF R16 W6.5 PCD4x108 ET27 DIA65.1 | 4 649 грн. |
Replica CITROEN FR876 6,5x16/4x108 D65,1 ET27 BMF | 4 102 грн. |
Закрити
Схожі