Литий диск ZF TL5014 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1
від 4 362 до 5 340 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації ZF TL5014 1
Характеристики
ZF TL5014 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF TL5014 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Литые диски ZF TL5014 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (BMF) 1001911156 | 4 557 грн. |
ZF TL5014(HP767) R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 BMF | 4 710 грн. |
ZF TL5014 6,5x16/5x114,3 D66,1 ET40 BMF | 4 580 грн. |
ZF ZF ZF-TL5014(HP767) (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) BMF | 5 124 грн. |
ZF TL5014 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) BMF | 4 675 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі