Литий диск Zorat BK581 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA60,1
Фото 4 | від 4 368 до 5 340 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat BK581 1
Характеристики
Zorat BK581 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK581 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA60,1
Сортувати
Литые диски ZW Toyota (BK581) R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1 (silver) 10 | 4 590 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK581 R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA60.1 S | 4 710 грн. |
ZW BK581 6,5x16/5x114,3 D60,1 ET40 S | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK581 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1) S | 5 124 грн. |
Диски ZW BK581 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA60,1 (silver) | 4 368 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі