Литий диск Zorat BK5344 6,5x16/5x114,3 ET35 DIA67,1
Фото 5 | від 4 362 до 5 324 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat BK5344 2
Характеристики
Zorat BK5344 6,5x16/5x114,3 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5344 6,5x16/5x114,3 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5344 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1 (BP) 1001144445 | 4 558 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5344 R16 W6.5 PCD5x114,3 ET35 DIA67.1 BP | 4 710 грн. |
ZW BK5344 6,5x16/5x114,3 D67,1 ET35 BP | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5344 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1) BP | 5 124 грн. |
ZW BK5344 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1) BP | 4 675 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі