Литий диск Zorat BK711 6,5x16/5x112 ET50 DIA57,1
від 4 362 до 5 340 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Zorat BK711 1
Характеристики
Zorat BK711 6,5x16/5x112 ET50 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK711 6,5x16/5x112 ET50 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZW Seat (BK711) R16 W6.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1 (silver) 100133 | 4 590 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK711 R16 W6.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1 S | 4 710 грн. |
ZW BK711 6,5x16/5x112 D57,1 ET50 S | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK711 (R16 W6.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1) S | 5 124 грн. |
Диски ZW BK711 6,5x16 5x112 ET50 DIA57,1 (BK) | 5 206 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі