Литий диск Zorat 4040 6x15/5x114,3 ET46 DIA67,1
від 3 564 до 4 122 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Zorat 4040 1
Характеристики
Zorat 4040 6x15/5x114,3 ET46 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 4040 6x15/5x114,3 ET46 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 4040 R15 W6 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 (BP) 1002014492 | 3 569 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 4040 R15 W6 PCD5x114,3 ET46 DIA67.1 BP | 3 694 грн. |
ZW 4040 6,0x15/5x114,3 D67,1 ET46 BP | 3 622 грн. |
ZW 4040 (R15 W6.0 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) BP | 3 670 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-4040 (R15 W6.0 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) BP | 4 016 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі