Литий диск Zorat BK746 6x15/4x98 ET35 DIA58,1
від 3 629 до 4 137 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat BK746 1
Характеристики
Zorat BK746 6x15/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK746 6x15/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
Литые диски ZW BK746 R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA58.1 (GP) 1002230409 | 3 731 грн. |
Zorat Wheels BK746 6x15 4x98 ET35 DIA58.1 GP | 3 674 грн. |
Диски ZW BK746 6x15 4x98 ET35 DIA58,1 (GP) | 3 795 грн. |
ZW BK746 (R15 W6.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1) GP | 3 736 грн. |
Zorat Wheels BK746 6x15 4x98 ET35 DIA58.1 GP | 3 750 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі