Литий диск Zorat 7688 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
від 4 248 до 5 540 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Zorat 7688 1
Характеристики
Zorat 7688 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7688 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW Mazda (7688) R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 (BP) 10010639 | 4 459 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 7688 R17 W7.5 PCD5x114,3 ET50 DIA67.1 BP | 4 573 грн. |
ZW 7688 7,5x17/5x114,3 D67,1 ET50 BP | 4 446 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7688 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) BP | 4 982 грн. |
ZW 7688 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) BP | 4 547 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі