Твердопаливний котел Zubr Standart 24 24 кВт (260720221459)
Відео 2Фото 4 |
Zubr Standart 24 24 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Регулятор тяги купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Standart 24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr Standart 24 24 кВт
Твердотопливный котел Zubr Standart 24 кВт KZS24 | 36 500 грн. |
Твердопаливний котел Zubr Standart 24 кВт 260720221459 | 36 500 грн. |
Зубр Зубр Standart 24 квт | 45 625 грн. |
Zubr Standart 24 кВт | 31 690 грн. |
Котел твердопаливний Zubr Standart 24 кВт 66873 | 35 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zubr Standart 24
Ціни на Zubr Standart 24 |
---|---|---|---|---|
Zubr Standart 12 12 кВт | від 28 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 16 16 кВт | від 29 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 20 20 кВт | від 29 499 грн. | 9 пропозицій | ||
Zubr Standart 24 24 кВт | від 31 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 30 30 кВт | від 32 490 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →