Каталог   /   Компьютерная техника   /   Манипуляторы   /   Мышки   /   A4Tech
Мышка

A4Tech Fstyler FM45S Air

Фото - Мышка A4Tech Fstyler FM45S Air
Фото 45
A4Tech Fstyler FM45S Air
2024 годFstyler
Цвет
Устройствомышка
Тип подключенияпроводная
Технологияоптическая
По направлениюноутбучная
Сенсор и управление
Разрешение сенсора1000 – 2400 DPI
Макс. частота опроса1000 Гц (1 мс)
Кол-во кнопок6
Двойной / тройной клик
Боковые кнопки
Кнопка смены DPI
Кол-во колес прокрутки1
Дополнительные возможности
Тихий клик
Подключение и питание
Длина кабеля1.5 м
Общее
Размеры (ДхШхВ)105x70x42 мм
Официальный сайтa4tech.ua
Дата добавления на E-Katalogфевраль 2024

Компактная и недорогая проводная мышь с оптимизированной эргономикой для мобильной работы, шестью кнопками управления, функциями бесшумного клика, и качественным оптическим сенсором с регулируемым разрешением. Является частью офисной линейки A4Tech Fstyler образца 2024 года и позиционируется как доступное решение для пользователей, студентов и офисных работников. Особенно подойдет для работы в офисах открытого типа и других местах, где важна тишина, а также для пользователей, предпочитающих стабильность кабельного соединения беспроводным технологиям.

Компактные размеры 105x70x42 мм делают устройство идеальным дополнением к ноутбуку, обеспечивая портативность без ущерба для эргономичности и функциональности. Проводная мышь A4Tech Fstyler FM45S Air оснащена качественным оптическим сенсором с разрешением от 1000 до 2400 DPI и высокой частотой опроса 1000 Гц, что обеспечивает точное позиционирование курсора и быструю реакцию на движения для комфортной работы с документами, веб-серфинга и базовых графических задач.

Ключевая особенность модели — технология бесшумного клика, которая практически полностью устраняет звук нажатия кнопок, делая работу максимально комфортной для окружающих. Шесть кнопок управления включают стандартные элементы плюс две боковые кнопки и кнопку смены DPI, а функции двойного и тройного клика позволяют автоматизировать часто выполняемые действия. Кабель длиной 1.5 метра обеспечивает достаточную свободу движений при работе с настольными компьютерами и ноутбуками, гарантируя стабильное соединение без задержек и необходимости зарядки.

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог A4Tech 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели A4Tech.

Купить A4Tech Fstyler FM45S Air

Все цены 21 →

A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FM45S Air Cream Beige

Официальный партнер A4Tech
MTA.ua
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
489 грн.

Мишка A4Tech FM45S Air Usb Silver White

інтерфейс підключення: USB / Призначення: для ноутбуков / Тип сенсора: оптический / Ергономіка: для правой руки / Максимальна... ещероздільна здатність сенсора, dpi: 2400 / Довжина кабелю: 1.5 м / Кількість кнопок: 7
Stls.storeС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
699 грн.

Мишка A4Tech FM45S Air Usb Silver White

інтерфейс підключення: USB / Призначення: для ноутбуков / Тип сенсора: оптический / Ергономіка: для правой руки / Максимальна... ещероздільна здатність сенсора, dpi: 2400 / Довжина кабелю: 1.5 м / Кількість кнопок: 7
ЦифраС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
685 грн.

A4Tech 4711421992725

Мишка A4Tech FM45S Air USB Cream Beige — це інноваційний пристрій, який поєднує якість, стиль і передові технології для вашог... ещео комп'ютера. Завдяки спеціальному дизайну та безшумній роботі, ви можете насолоджуватися комфортом без зайвих звуків, що ідеально підходить для робочої чи ігрової атмосфери. Ця геймерська мишка у стилі Cream Beige привертає увагу своїм елегантним зовнішнім виглядом, який прекрасно доповнить ваш робочий простір. Мишка обладнана оптичним датчиком з максимальною роздільною здатністю 2400 DPI, що забезпечує точність і швидкість, так важливі у світі комп'ютерних ігор чи під час роботи з графічними проектами. Ви можете легко регулювати чутливість завдяки 4-рівневому DPI змінюванню з показниками 1000, 1200, 1600 та 2400. Особливістю цієї моделі є інноваційна функція Air Mouse. Вона надає користувачу два режими використання — Desk+Air. Перетворіть мишку на мультимедійний контролер, піднявши її у повітря, і змінюйте режим управління одним рухом. У повітрі мишка дозволяє керувати мультимедійними функціями: права клавіша використовується для відтворення/пауза, колесо прокрутки відповідає за гучність, а клавіша DPI відкриває медіаплеєр. Вбудована пам'ять 256 Kb зберігає налаштування, що особливо зручно при перенесенні миші між різними комп'ютерами; не потрібно витрачати час на повторну конфігурацію. Додаткові дві бічні кнопки для великого пальця спрощують навігацію через попередньо встановлені функції переходу між треками, і їх легко можна налаштувати через програмне забезпечення під ваші потреби. З семи кнопками ця мишка пропонує максимально можливу гнучкість і функціональність для тегільного управління. Довжина кабелю становить 1.5 м, що забезпечує свободу рухів під час роботи чи гри, в той час як інтерфейс USB-підключення гарантує швидке й надійне з'єднання з вашим комп'ютером. А прихильність до безшумного натискання гарантує, що ви не будете відволікати оточуючих своїми діями. Ця модель також користується популярністю серед фанатів гри World of Tanks, завдяки чому її поширено шукають під таким запитом. Тепер ви готові до будь-яких викликів, будь то робота чи улюблені баталії в світі танків, з мишкою A4Tech FM45S Air USB Cream Beige під рукою. Насолоджуйтеся бездоганною якістю продукту, створеного для найвищих вимог сучасного користувача.
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
453 грн.

Миша A4Tech Fstyler FM45S Air USB Silver White FM45S Air (Silver White)

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaС нами 7 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
399 грн.
eще 16 предложений

Динамика цен на A4Tech Fstyler FM45S Air

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная