Мишка
A4Tech G3-200NS
Відео 1Фото 6 |
A4Tech G3-200NS |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech G3-200NS
Усі ціни 61 →A4Tech G3-200NS Black | 349 грн. |
Мышка A4Tech G3-200NS Black USB V-Track | 324 грн. |
Миша бездротова A4Tech G3-200NS Black USB V-Track G3-200NS (Black) | 349 грн. |
Мышь A4Tech-G3-200NS USB V-Track, беспроводная, 1000dpi, черная | 332 грн. |
Мышка A4tech G3-200NS Black | 357 грн. |
ще 20 пропозицій
Немає претензій до ведмедика в плані експлуатації взагалі. Зручна, тиха, швидка. Користуюсь більше року, робота за ноутом нон-стоп. Тихий клік, тепер взагалі ніколи не куплю клацалку. Загалом швидкодія ведмедика + Не знаю чи можна це віднести до недоліків, але дуже важко відривається задня кришка. Kateryna Sharak: користуюся A4Tech G3-200NS більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →