Каталог   /   Компьютерная техника   /   Мультимедиа   /   USB-флешки   /   Apacer

USB-флешка Apacer AH355 32Gb

Фото - USB-флешка Apacer AH355 32Gb
Видео 1Фото 6
Apacer AH355 32Gb
Цвет
Объем
32 ГБ
Интерфейс подключения
USB-A 5Gbps
Материал корпуса
пластик
Ушко для ремешка
Гарантия производителя
5 лет
Размеры
57x18x9 мм
Вес
8 г
Официальный сайт
apacer.com
Дата добавления на E-Katalog
август 2016
Маркировка производителя
AP32GAH335BP-1

AP32GAH355B-1

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apacer 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apacer.

Купить Apacer AH355 32Gb

Все цены 56 →

Флеш-накопичувач Apacer AH355 32GB USB 3.0 AP32GAH355B-1

Флеш-накопичувач Apacer AH355 32GB USB 3.0 / Apacer / Флеш-накопичувач / Для ПК / 32 GB / USB 3.0 / USB / 60 міс. / 00-00015448
Artline.uaС нами 5 лет
(Киев)
Гарантия: 60 мес. от производителя
Пожаловаться
354 грн.

Флеш-драйв APACER AH355 32GB USB 3.2 Black (AP32GAH355B-1) AP32GAH355B-1

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: 60 мес. от производителя
Пожаловаться

USB флеш накопичувач Apacer 32GB AH355 Black USB 3.0 (AP32GAH355B-1) AP32GAH355B-1

+ 8 балів ITbox, 32 Gb, USB 3.0, пластик
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

Apacer AP32GAH355B-1

Флеш-накопичувач - це запам'ятовуючий пристрій з флеш−пам'яттю в ролі носія інформації з інтерфейсом USB. Осн... ещеовні функції – зберігання, перенесення інформації, збереження резервних копій. Компанія Apacer Technology пропонує широкий спектр продуктів, включаючи SSD диски, цифрові споживчі продукти і модулі пам'яті. Завдяки великому досвіду в R&D, дизайну, виробництві та маркетингу компанія стала провідним світовим виробником у своїй галузі. З моменту заснування Apacer завжди слідувала девізу «Доступ до кращого», пропонуючи надійні, інноваційні продукти та послуги. Apacer поставляє високопродуктивні модулі пам'яті і флеш-накопичувачі. Модель Apacer AH355 має приємне на дотик покриття і гладкий, як у морської гальки, дизайн корпусу. Елегантне чорне забарвлення флеш-накопичувача розбавлене відтінком кольорових штрихів. При цьому, в мініатюрному корпусі укладено великий обсяг пам'яті. Компактні розміри і велика місткість роблять накопичувач вірним цифровим партнером на довгі роки. Модель Apacer AH355 – це синергія дизайну та ергономіки. Ця флешка створена для надійної роботи – в дорозі, відрядження, для задоволень – для всіх випадків.
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 60 мес. от производителя
Пожаловаться
346 грн.

Флеш-накопичувач USB3.2 32GB Apacer AH355 Black (AP32GAH355B-1) AP32GAH355B-1

Округлі обриси забезпечують максимально щільне захоплення під час використання Простий і стильний корпус матового чорного кол... ещеьору з унікальною сапфіровою смугою випромінює магнетизм і елегантність! Отвір для шнурка полегшує прикріплення Компактний розмір AH355 робить його ідеальним цифровим партнером. З отвором для шнурка на кінці флеш-накопичувача користувачі можуть вільно прикріпити ремінець або ланцюжок для ключів, щоб підкреслити свій стиль.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 60 мес. от производителя
Пожаловаться
349 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Apacer AH355 32Gb

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная
Видеообзоры