USB-флешка Apacer AH357 32 ГБ
Видео 1Фото 3 |
Apacer AH357 32Gb |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apacer 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apacer.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Apacer AH357 32 ГБ
Все цены 49 →Флеш-накопичувач USB3.1 32GB Apacer AH357 Blue/White (AP32GAH357U-1) AP32G | 152 грн. |
Apacer AH357 32GB USB 3.1 (AP32GAH357U-1) Blue | 184 грн. |
USB флеш накопитель Apacer 32GB AH357 Blue USB 3.1 (AP32GAH357U-1) AP32GAH | 210 грн. |
Apacer 32 GB AH357 (AP32GAH357U-1) AP32GAH357U-1 | 239 грн. |
Apacer USB 32Gb AH357 Blue (AP32GAH357U-1) AP32GAH357U-1 | 179 грн. |
eще 20 предложений
Розчарувала флешка. Швидкість запису фільму розміром 1,4 Гб лише 6 Мб/с, а швидкість зчитування 19 Мб/с. При цьому моя старенька флешка ,Kingston з такими ж заявленими параметрами, як в Apacer з тим самим файлом дає такі результати: швидкість запису на флешку 15 Мб/с, швидкість передачі 27 Мб/с. Отже, шкодую що купив цю флешку. Були дешевші та по відгуках дуже не погані. Але мене до вибору спонукнула відомість бренду. Тепер бачу, що уе юуло не головне. Нічого не сподобалось. Низька щвидкість запису файлів на флешку. Ледь краще за usb 2.0..... Олекса: пользуюсь Apacer AH357 32Gb менее месяца |
хороша флешка для тих в кого аномально пропадають ковпачки нема ковпачка - нема проблем швидкість запису Vitaliy Naluvayko: пользуюсь Apacer AH357 32Gb несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Apacer AH357
Цены на Apacer AH357 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH357 16 ГБ | от 145 грн. | 21 предложение | ||
Apacer AH357 32 ГБ | от 152 грн. | 50 предложений | ||
Apacer AH357 64 ГБ | от 182 грн. | 52 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →