Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M576SB 96W] (Z1ML002XU)
![]() | Порівняти ціни 8 → 2024 рікProавтономний+miniLED120 ГцUSB-C 80G (USB4)швидка зарядкаWi-Fi 7підсвіткасканер відбитківхороший DCI-P3 Дисплей:14.2 ", 3024x1964 Процесор:Apple M5 Max Відеокарта:M5 Max 40-Core ОЗП:128 ГБ Накопичувач:SSD, 2 ТБ Вага ноутбука:1.6 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max 42
Характеристики
Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M576SB 96W] |
|
|
miniLED дисплей з частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M5 Max,
апаратне прискорення трасування променів,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система з шести динаміків Hi-Fi рівня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
У комплекті: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 96 Вт. Серветка для дисплея Apple Polishing Cloth.
Де купити Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M576SB 96W]
Сортувати
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Max Space Black (2026) Z1ML002XU [Space Black|M5 Max 18CPU 40GPU|128GB|2TB|Nano-texture] | 296 607 грн. |
Apple Macbook Pro 14" 2026 NANO-T M5 Max 18-Core CPU | 128Gb | 2 TB | 40-Core GPU | Space Black (Z1ML002XU) | 297 209 грн. |
![]() | Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Max, 2TB, 18CPU / 40GPU, 128GB RAM, Space Black with Nano-texture Display (2026) (Z1ML002 | 276 499 грн. |
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Max/18CPU/40GPU/128GB/2TB with Nano-texture display Space Black (Z1ML002XU) | 303 879 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Max/18CPU/40GPU/128GB/2TB with Nano-texture display Space Black (Z1ML002XU) | 317 594 грн. |
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 Max/18CPU/40GPU/128GB/2TB with Nano-texture display Space Black (Z1ML002XU,Z1MN0017V) | 295 996 грн. |
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Max/18CPU/40GPU/128GB/2TB with Nano-texture display Space Black (Z1ML002XU) | 300 155 грн. |
![]() | Apple MacBook Pro 14" M5 Max 128/2TB with Nano-texture display Space Black 2026 (Z1ML002XU) Ультрабук MacBook Pro 14\" M5 Ma | 321 477 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо