Чехол ArmorStandart Icon Case for Mi 10 Pro (ARM58638)
ArmorStandart Icon Case for Mi 10 Pro |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Icon Case for Mi 10 Pro
|
| ArmorStandart ICON Case Xiaomi Mi 10 Pro Blue (ARM58638)Чохол ArmorStandart ICON Case Xiaomi Mi 10 Pro Blue (ARM58638) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case for Xiaomi Mi 10 Pro Blue (ARM58638) arm58638сумісність з моделями - Xiaomi Mi 10 Pro, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуре... ещетан, Колір - синій Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Icon Case для Xiaomi Mi 10 Pro Blue (ARM58638) 58638ArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падін... ещеь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри, чохол щільно прилягає до пристрою й захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні.КомфортПанель легко надівається на смартфон завдяки бортикам, які розтягуються, а також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних скел.ОсобливостіВисокоякісний матеріалНадійно захищає смартфон від пошкодженьМ';яка підкладка з мікрофібриПростий в очищенніВиступає над поверхнею дисплеяСумісний з усіма типами захисних скел Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart Icon Case for Xiaomi Mi 10 Pro Camera cover Blue (ARM58638) Тип/Накладка|Додаткові особливості/М'яка підкладка з мікрофібри, Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Сумісніс... ещеть з моделлю смартфону/Xiaomi Mi 10 Pro|Колір виробника/Блакитний|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Xiaomi Mi 10 Pro Camera cover BЧохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Xiaomi Mi 10 Pro Camera cover Blue (ARM58638) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 239 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Mi 10 Pro
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная