Набор посуды Benson BN-313
Benson BN-313 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-313
Все цены 7 →Набір каструль з кришкою 7 предметів 2.1л,3.2л,4.2л +сковорода 24х4.6см Be | 2 790 грн. |
Набір посуду Benson BN-313 7 предметів | 3 009 грн. |
Набор посуды Benson 7 предметов из литого алюминия с мраморным покрытием ( | 2 750 грн. |
Набір кухонного посуду Benson з антипригарним покриттям та індукційним дно | 2 999 грн. |
Набір посуду Benson BN-313 мармурове покриття (7 предметів) | 2 990 грн. |
Набір посуду Benson BN-313 з антипригарним мармуровим покриттям із 7 предм | 2 772 грн. |
Набір каструль+ сковорода Benson BN-313 ( 2,1 л 2,9 л 3,9 л ) з 7 предметі | 3 773 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →