Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Набори каструль і сковорідок   /   Benson

Набір каструль і сковорідок Benson BN-343

Фото - Набір каструль і сковорідок Benson BN-343
Фото 3
Benson BN-343
Основне
Основних предметів5
Усього предметів9
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Об'єм2.4 л
4 л
6.8 л
Ківш
Об'єм1.2 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуНімеччина
Офіційний сайтbenson.com.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.

Купити Benson BN-343

Усі ціни 13 →

Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-343 9 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kichelgе З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 910 грн.

Набір каструль Benson із мармуровим покриттям 9 предметів зі сковорідкою (BN-343)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 100 грн.

Набір посуду Benson BN-343 алюмінієвого з мармуровим покриттям 9 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 590 грн.

Набір кухонного посуду Benson BN-343 9пр.

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 422 грн.

Набір кухонного посуду Benson BN-343 7пр.

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 764 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Benson BN-343