Летняя шина Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W
Все цены 25 →Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W | 3 472 грн. |
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W | 3 520 грн. |
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W | 3 424 грн. |
Bridgestone Turanza T005 (205/55R16 91W) | 3 593 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza T005 205/55 ZR16 91W 1001114063 | 3 481 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W
Цены на Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H | от 3 831 грн. | 7 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V | от 2 920 грн. | 43 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V Audi | от 4 249 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W | от 3 345 грн. | 25 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Audi | от 4 207 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W BMW/Mini | от 4 329 грн. | 3 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat | от 4 889 грн. | 5 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini | от 5 174 грн. | 3 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V | от 4 599 грн. | 3 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94W | от 4 146 грн. | 5 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94W Run Flat | от 5 272 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші