Писсуар Catalano Sfera 1OR64
Catalano Sfera 1OR64 |
|
Модель Catalano Sfera 1OR64F с возможностью установки крышки.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Catalano 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Catalano.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Catalano Sfera 1OR64
Все цены 7 →Пісуар Catalano Sfera чорний матовий 1OR64NS без кришки | 24 133 грн. |
Підвісний пісуар Catalano Sfera білий з кріпленням без отворів для кришки | 29 043 грн. |
Пісуар Catalano Sfera (без кришки), білий глянсовий з набором кріплень 1OR | 12 040 грн. |
Пісуар Catalano Sfera 1OR6400 без кришки | 15 422 грн. |
Підвісний пісуар Catalano Sfera чорний без отворів для кришки 1OR64NS+Z545 | 30 545 грн. |
Пісуар Catalano Sfera (без кришки), чорний матовий 1OR64NS | 15 500 грн. |
Пісуар без отвору для кришки CATALANO SFERA 1OR64BM білий матовий | 17 482 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →