Матрац Come-for Skate 90x200
![]() | Купити! Ортопедичний матрац Come-For Скейт (Skate) безпружинний 90х200 см.Маркетплейс: Rozetka.ua Власник домуЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Come-for Skate 90x200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості

Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Модификації Come-for Skate 90x200
| Ціни на Come-for Skate 90x200 |
|---|---|---|---|---|
| Come-for Skate 80x190 | від 6 769 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 80x200 | від 7 036 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 90x190 | від 7 515 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 90x200 | від 7 817 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 120x190 | від 9 764 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 120x200 | від 10 146 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 140x190 | від 11 260 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 140x200 | від 11 704 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 160x190 | від 12 758 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 160x200 | від 13 259 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 180x190 | від 14 255 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 180x200 | від 14 816 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 200x200 | від 21 529 грн. | 1 пропозиція | ||
| Come-for Skate 200x220 | від 23 682 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →