Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Con Brio

Каструля Con Brio CB-1129

Фото - Каструля Con Brio CB-1129
Con Brio CB-1129
Колір
Тип
каструля
Розмір
18 см
Об'єм
2.4 л
Глибина
9.5 см
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Україна
Офіційний сайт
conbrio.ua
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.

Купити Con Brio CB-1129

Каструля Con Brio 2.4л (1129-CB)

Тип: Традиционная / Діаметр, см: 18 / Обсяг, л: 2.4 / Матеріал корпусу: Нержавеющая сталь / Дно: Капсульное / Форма: Круглая... ще/ Тип джерела тепла: Электрические плиты, Стеклокерамические плиты, Индукционные плиты, Галогеновые плиты, Газовые плиты, Все виды плит
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 280 грн.

Кастрюля с крышкой Con Brio 2,4 л 1129-CB

Induction-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 596 грн.

Каструля Con Brio CB-1129 (2,4 л, 18 см)

Маркетплейс: Rozetka.ua  KASYDA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 684 грн.

Каструля з нержавіючої сталі з кришкою Con Brio Triply 18 см, 2.4 л (CB-1129)

Маркетплейс: Rozetka.ua  DimPosud З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 753 грн.

Каструля Con Brio Triply 2,4 л (1129-CB)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Відбудуй З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 577 грн.

Динаміка цін на Con Brio CB-1129

Модификації Con Brio CB-1129

Ціни на Con Brio CB-1129
Con Brio CB-1129 від 1 280 грн.6 пропозицій
Con Brio CB-1127 від 1 536 грн.6 пропозицій
Con Brio CB-1128 від 1 945 грн.7 пропозицій