Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   Defender
Мишка

Defender Alpha MB-507

Фото - Мишка Defender Alpha MB-507
Фото 5
Defender Alpha MB-507
2023 рік
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Довжина кабелю1.8 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)101x62x35 мм
Вага70 г
Офіційний сайтua.defender-global.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.

Купити Defender Alpha MB-507

Усі ціни 25 →

Defender Мишка Defender Alpha MB-507 Black (52507)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
199 грн.

Миша DEFENDER Alpha MB-507 Вlack (52507) 52507

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
109 грн.

Defender Альфа MB-507 (52507)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
221 грн.

Мишка Defender Alpha MB-507 USB Black (52507) 52507

Мишка Defender Alpha MB-507 USB Black (52507) — це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та ергономіку у кожному русі. Це... щей пристрій вдало поєднує в собі класику та сучасні технології, а його елегантний чорний дизайн додає стильного вигляду вашому робочому простору. Мишка обладнана оптичним сенсором з роздільною здатністю 1000 dpi, що є оптимальним для комфортної роботи з моніторами різних
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись

Миша Defender Alpha MB-507 Black (52507) 52507

Миша Defender Alpha MB-507 — це компактний і функціональний пристрій, створений для комфортної роботи за комп'ютером. Вона по... щеєднує зручний дизайн, надійність і оптимальну продуктивність за доступною ціною серед аналогічних моделей Defender.Вона оснащена оптимальною роздільною здатністю 1000 dpi, що робить її ідеальною для роботи з екранами розміром від 9 до 22 дюймів. Це забезпечує точне і плавне
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Defender Alpha MB-507