Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   Defender
Мишка

Defender Patch MS-759 (52759)

Фото - Мишка Defender Patch MS-759
Defender Patch MS-759
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Довжина кабелю1.1 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)99x60x38 мм
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2019
Маркування виробника
52759

Компактна дротова миша з хорошою точністю позиціонування і повністю симетричним дизайном, який однаково добре підійде для застосування користувачами з ведучою правою або лівою рукою. Орієнтована на використання з ноутбуками/ультрабуками. Підключається за допомогою порівняно короткого еластичного USB-кабелю в подвійній поліхлорвінілової ізоляції (довжина 1,1 м). Якісний оптичний сенсор миші дозволяє працювати на найрізноманітніших поверхнях, включаючи тканини, шкіру, пластик і дерево.

Його дозвіл (1000 dpi) забезпечує хорошу точність позиціонування, а фіксована частота зчитування (125 Гц) гарантує швидкий відгук. Мишка Defender Patch MS-759 позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, що бажають придбати зручний маніпулятор для вирішення робочих і побутових завдань. Одним з важливих переваг миші є тихе спрацьовування перемикачів клавіш, що важливо при роботі в житлових кімнатах пізніше/нічний час доби. Точності позиціонування курсору цілком достатньо для більшості казуальних комп'ютерних ігор. Гарантовано сумісна з комп'ютерами під управлінням операційних систем сімейства Windows (від 2000 і вище).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.

Купити Defender Patch MS-759

Усі ціни 43 →

Defender Мишка Defender Patch Patch MS-759 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
179 грн.

Миша DEFENDER Patch MS-759 Black (52759) 52759

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
114 грн.

Defender 52759

Мишка Defender Patch MS-759 Black (52759) - це ідеальне рішення для тих, хто цінує надійність та зручність у використанні. Кл... щеасичний дизайн цього пристрою доповнює універсальність чорного кольору, який чудово підходить для будь-якого середовища - чи це офіс, дім або будь-яке інше місце роботи. Ця мишка є чудовим прикладом того, як технології можуть поєднуватися з простотою. Оснащена точним оптичним датчиком, вона забезпечує роздільну здатність до 1000 dpi, що дозволяє точно контролювати курсор на екрані комп'ютера. Це робить цю модель ідеальною для виконання щоденних завдань, таких як серфінг в Інтернеті, робота з документами чи навіть базові завдання в графічних програмах. Завдяки дротовому підключенню через USB інтерфейс, мишка працює стабільно, без затримок у передачі сигналу, що є особливо важливим для тих, хто часто працює за комп'ютером. Довжина кабеля становить 1.1 метр, що забезпечує достатню свободу рухів без заплутування. Компактні розміри (100 х 40 х 35 мм) роблять її легкою у транспортуванні, а легкість та ергономіка дозволяють брати собі цю мишку куди завгодно, будь то різні навчальні корпуси чи бізнес-центри. Одна з особливостей цієї моделі є те, що вона підходить для лівші, забезпечуючи зручність використання без будь-яких обмежень. Три кнопки забезпечують необхідний мінімум для виконання основних операцій, а спеціальне колесо прокрутки робить навігацію значно простішою і швидшою. Всі ці функції роблять Defender Patch MS-759 Black (52759) надійним помічником у багатьох повсякденних задачах, де важлива ефективність та комфорт. Оберіть цю мишку, якщо шукаєте поєднання функціональності, доступної ціни та зручності у використанні - ви не розчаруєтеся у її якості та надійності. Це чудовий вибір для тих, хто цінує простоту без зайвих деталей, але з усіма необхідними функціями для забезпечення продуктивної роботи.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
111 грн.

Defender Patch MS-759 USB Black (52759) — Миша дротова USB-A 1000 dpi 52759

Миша оптична дротова, USB-A, 1000 dpi, 3 кнопки, колесо прокручування, симетрична, чорна
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
99 грн.

Миша DEFENDER (52759)Patch MS-759 чорний (52759)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
131 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Defender Patch MS-759

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Мишка Defender Patch MS-759 отримала змішані відгуки від користувачів. З одного боку, її дешевизна є значною перевагою, що робить її доступною для багатьох. З іншого боку, користувачі відзначають проблеми з довільним відключенням від комп'ютера, зношуванням проводу та маленьким розміром, що може бути незручним навіть для невеликої руки. Деякі користувачі також стикалися з тріщинами на кнопках і даблкліками. Проте, є й позитивні відгуки, де мишка описується як надійна і не вимикається сама. Загалом, це бюджетний варіант, який може підійти для тимчасового використання, але не варто очікувати від нього високої якості.
Переваги

Мінуси

Мишка хороша рекомендую
20 травня 2021
Дуже хороша мишка
Не вимикається сама
Немає
Emeraldкористуюся Defender Patch MS-759 більше року
Не беріть мишки за таку ціну, будь ласка
1 січня 2022
Я нічого не чекав від цієї мишки з пошти. Сидів на ній вимушений до покупки +- хорошої. Чесно відслужила півроку, але користуватися мишками за таку ціну схожа на мазохізм, тому вона вирушає на спокій
Дешевизна
Зриває, довільно відключається від комп'ютера, потерся провід з обох кінців, дуже маленька навіть для моєї невеликої руки, тріснула кнопка, даблклики
а акористуюся Defender Patch MS-759 кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди