Полотенцесушитель Deffi Akvamiks P7 500x800 (АМ 80.50.7)
Фото 3 | от 5 180 до 6 480 грн. Сравнить цены 9 → |
Модификации Deffi Akvamiks 7
Характеристики
Deffi Akvamiks P7 500x800 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Deffi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Deffi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Deffi Akvamiks P7 500x800
Сортировать
Рушникосушарка водяна Аквамікс П7 500x800 В нижнє підключення DEFFI (AM 80 | 5 180 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П7 500х800 Deffi нержавіюча сталь (Чорний, | 5 700 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П7 500x800 В бокове підключення DEFFI (AM 8 | 5 880 грн. |
Рушникосушарка електрична Аквамікс П7 500х800 Deffi нержавіюча сталь (Біли | 6 480 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П7 500х800 Deffi нержавіюча сталь (Білий, Б | 6 400 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П7 500х800 Deffi нержавіюча сталь (Білий, Н | 5 700 грн. |
Рушникосушарка електрична Аквамікс П7 500x800 Е ліве підключення DEFFI (AM | 5 890 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П7 500х800 Deffi нержавіюча сталь (Чорний, | 6 400 грн. |
Рушникосушарка електрична Аквамікс П7 500х800 Deffi нержавіюча сталь (Чорн | 6 480 грн. |
Закрыть
Рекомендуем