Полотенцесушитель Deffi Akvamiks P5 400x500 (АМ 50.40.5)
Фото 4 | от 3 460 до 4 510 грн. Сравнить цены 9 → |
Модификации Deffi Akvamiks 7
Характеристики
Deffi Akvamiks P5 400x500 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Deffi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Deffi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Deffi Akvamiks P5 400x500
Сортировать
Рушникосушарка електрична Аквамікс П5 400x500 Е ліве підключення DEFFI (AM | 4 050 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П5 400х500 Deffi нержавіюча сталь (Білий, Н | 3 810 грн. |
Рушникосушарка електрична Аквамікс П5 400х500 Deffi нержавіюча сталь (Біли | 4 460 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П5 400х500 Deffi нержавіюча сталь (Чорний, | 4 510 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П5 400х500 Deffi нержавіюча сталь (Чорний, | 3 810 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П5 400x500 В бокове підключення DEFFI (AM 5 | 4 160 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П5 400x500 В нижнє підключення DEFFI (AM 50 | 3 460 грн. |
Рушникосушарка водяна Аквамікс П5 400х500 Deffi нержавіюча сталь (Білий, Б | 4 510 грн. |
Рушникосушарка електрична Аквамікс П5 400х500 Deffi нержавіюча сталь (Чорн | 4 460 грн. |
Закрыть
Рекомендуем