Кастрюля Edenberg EB-3775
Фото 4 |
Edenberg EB-3775 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3775
Все цены 13 →Каструля з нержавіючої сталі 30л циліндрична, кришка нерж. eb-3775 тмedenb | 3 071 грн. |
Каструля велика Edenberg 30 л EB-3775 | 3 536 грн. |
EDENBERG EB-3775 | 3 225 грн. |
Каструля EDENBERG циліндрична 30л з нержавіючої сталі кришка нерж. EB-3775 | 3 009 грн. |
Каструля 30л Edenberg із нержавіючої сталі з кришкою (EB-3775) | 3 150 грн. |
eще 8 предложений
Модификации Edenberg EB-3775
Цены на Edenberg EB-3775 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3771 | от 1 605 грн. | 9 предложений | ||
Edenberg EB-3772 | от 1 709 грн. | 10 предложений | ||
Edenberg EB-3773 | от 2 161 грн. | 11 предложений | ||
Edenberg EB-3774 | от 2 421 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3775 | от 2 706 грн. | 13 предложений | ||
Edenberg EB-3776 | от 2 939 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-3777 | от 3 303 грн. | 10 предложений | ||
Edenberg EB-3778 | от 3 965 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →