Ківш Edenberg EB-17004
Фото 7 |
Edenberg EB-17004 1.5 л2.3 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-17004
Усі ціни 7 →EDENBERG EB-17004 | 1 255 грн. |
Ковш 1.5л Edenberg 16*8.5см з кришкою із нержавіючої сталі (EB-17004) | 1 125 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-17004 16 см 1.5 л | 1 340 грн. |
Ківш із кришкою 16 см 1.5 л Edenberg EB-17004 | 1 254 грн. |
Ківш з кришкою 1.5л з нержавіючої сталі з тришаровим покриттям антипригарн | 1 164 грн. |
Ківш 1.5л нержавіючий професійний з кришкою 16x8.5 см Eterna Whitford Eden | 1 494 грн. |
Ківш Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою з антипригарним тефлоновим пок | 1 105 грн. |
Модификації Edenberg EB-17004
Ціни на Edenberg EB-17004 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-17004 | від 1 105 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-17005 | від 1 145 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →