Каструля Edenberg EB-1172
Фото 4 |
Edenberg EB-1172 6.8 л10 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1172
Усі ціни 12 →Глибока висока каструля Edenberg 10 л EB-1172 | 1 353 грн. |
EDENBERG EB-1172 | 1 374 грн. |
Казан Edenberg EB-1172 10 л Красивий і стильний дизайн Внутрішнє і зовнішн | 1 600 грн. |
Глибока каструля Edenberg 10 л. EB-1172 Покриття: мармурове, антипригарне | 1 599 грн. |
Каструля-казан Edenberg 10 л з алюмінію з мармуровим покриттям та кришкою | 1 199 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Edenberg EB-1172
Ціни на Edenberg EB-1172 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-1171 | від 960 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-1172 | від 1 150 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →