Каструля Edenberg EB-3023
Фото 3 |
Edenberg EB-3023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3023
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-3023 | 2 286 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3023 Дно: 5-ти шарове Ручки: ергономічні, з | 2 649 грн. |
Каструля Edenberg 20.3л із нержавіючої сталі з кришкою (EB-3023) | 2 100 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 20.3 л Edenberg EB-3023 | 2 098 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3023 36 см 20,6л | 2 506 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3023
Ціни на Edenberg EB-3023 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3019 | від 1 089 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-3020 | від 1 279 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-3021 | від 1 806 грн. | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-3022 | від 1 735 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-3023 | від 2 066 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3024 | від 2 130 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3025 | від 2 335 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →