Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Намети   /   Ferrino

Намет Ferrino Sling 2

Фото - Намет Ferrino Sling 2
Відео 4Фото 6
Ferrino Sling 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.7 кг

Двомісний трисезонний (з ранньої весни до пізньої осені) намет бренду Ferrino — це середньобюджетне трекінгове рішення. Модель вважається досить легкою, адже важить 1.7 кг або близько 850 грамів на одного користувача, а також характеризується простим встановленням завдяки каркасу з двох дуг, що розташовані паралельно одна одній. Також варто виділити компактність у чохлі — габарити 39x14x14 см означають об'єм близько 7.5 літра, а відповідний простір не складно виділити навіть у невеликому похідному рюкзаку.

Намет Ferrino Sling 2 передбачає спальню з розмірами по підлозі 220x120 см, але ширина до ніг звужується до 90 см. У кімнату відпочинку веде один вхід з москітною сіткою та тамбуром завдовжки 50 см. Також варто відзначити вентиляційні елементи, включаючи фірмову систему Camera Air для нормального повітрообміну. Внутрішній тент зроблений сітчастим, а зовнішній — складається з поліестерової тканини Diamond з поліуретановим покриттям, що забезпечує водонепроникність до 2000 мм вод. ст. З поліестеру також зроблено і дно, але з трохи вищим показником захисту від води — 2500 мм. Також передбачені проклеєні шви і посилені кути. Дуги виготовлені з алюмінію, спростити монтаж покликана різнокольорова маркування, а додати стійкості — відтяжки і кілочки. Крім того, виділимо гак для ліхтаря і внутрішні кишені, ремкомплект у наявності.

Всі характеристики
Характеристики Sling 2
Основне
Призначеннятрекінговий
Кількість місць2
Сезонністьвесна/осінь
літо
Вага1.7 кг
Конструкція
Форма корпусанапівбочка
Тамбур+
Довжина тамбура50 см
Внутрішній наметз сітки
Кількість входів1 шт.
Входів у спальню1 шт
Вентиляційні вікна
Каркас і матеріали
Тип каркасувнутрішній
Основних дуг2 шт.
Матеріал каркасуалюміній / Alu 7001 T6 /
Матеріал тентуполіестер / 70D 75 г/м2 /
Водонепроникність тенту2000 мм вод. ст
Матеріал днаполіестер / 70D 85 г/м2 /
Водонепроникність дна2500 мм вод. ст
Захисні властивості
Посилені вузли
Герметизація швів
Захист від ультрафіолету
Вогнетривке просочення
Інше
Додатковосвітловідбивні елементи
москітна сітка
петля для ліхтаря
внутрішні кишені
Зовнішні розміри270x130x105 см
Внутрішні розміри220x120x100 см
Розмір у чохлі39x14x14 см
Об'єм (у складеному вигляді)7.6 л
Офіційний сайтferrino.it
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.

Купити Ferrino Sling 2

Усі ціни 18 →

Намет двомісний Ferrino Sling 2 Sand (99108NSS) 929757

Намет двомісний Ferrino Sling 2 Sand (99108NSS) відноситься до серії трисезонних наметів Ferrino і стане знахідкою для тих, х... щето шукає легкий намет із достатнім внутрішнім простором, містким тамбуром та мінімальним часом встановлення. Незважаючи на те, що намет двошаровий, його вага у зборі становить менше дев'ятисот грамів у розрахунку на людину. Внутрішній намет повністю складається з москітної
Fonariki.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
10 899 грн.

Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB) Sling2Blue(99108NBB)

Верхній шар/Поліуретан, Поліестер|Підлога/Поліуретан, Поліестер|Вага/1,7 кг|Особливості/Вентиляція, Внутрішні кишені, Кріплен... щеня для ліхтаря, Проклеєні шви, Тамбур|Країна виробництва/Китай|Кількість місць/2|Каркас/Алюміній|Гарантійний термін/1 рік|Розміри (розгорнутий)/270 х 120 х 100 см|Москітна сітка/Так|Бренд/Ferrino |Посилання на сайт виробника/https://sva.com.ua/namet-dvomisnyi-ferrino-sling-2-blue-99108nbb/
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
12 099 грн.

Намет двомісний Ferrino Sling 2 Blue (929756) 929756

Намет двомісний Ferrino Sling 2. Сезон: Трисезонні. Форма: Тунель. Висота: 100 см. Місткість: Двомісні. Призначення: Трекінго... щеві. Конструкція: Двошарові. Водонепроникність: 2000 мм вод. ст. Каркас: Дуги з алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6. Зовнішній тент: 70D Polyester Honey, 75 g/m² with Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям). Внутрішній намет: Mosquito Net (москітна сітка). Підлога: 70D Polyester, 85 g/m² with Polyurethane Coating
Bagfactory.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 2
Поскаржитись

Намет двомісний Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB) 929756

Намет двомісний Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB) відноситься до серії трисезонних наметів Ferrino і стане знахідкою для тих,... щехто шукає легкий намет із достатнім внутрішнім простором, містким тамбуром та мінімальним часом встановлення. Незважаючи на те, що намет двошаровий, його вага у зборі становить менше дев'ятисот грамів у розрахунку на людину. Внутрішній намет повністю складається з
Boom-ua.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 373 грн.

Намет Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB) (929756)

Призначення - трекінгові, форма - тунель, Місткість - двомісні, Висота - 1 м, Вага - 1.7 кг, Колір - синій
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Ferrino Sling 2

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Ferrino Sling 2

Ціни на Ferrino Sling 2
Ferrino Sling 1 від 7 137 грн.15 пропозицій
Ferrino Sling 2 від 9 373 грн.18 пропозицій
Ferrino Sling 3 від 10 405 грн.16 пропозицій
Відеоогляди