Смеситель Ferro Vasto BVA5
Ferro Vasto BVA5 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ferro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ferro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Ferro Vasto BVA5
Все цены 7 →Ferro Ferro Vasto BVA5 | 1 953 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FERRO Vasto хром латун | 2 790 грн. |
Змішувач для кухні Ferro Vasto (BVA5) BVA5 | 1 953 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FERRO Vasto хром латун | 2 790 грн. |
Ferro Ferro Vasto BVA5A | 2 790 грн. |
Змішувач для ванни Ferro Vasto 350мм (BVA5A) BVA5A | 2 790 грн. |
Змішувач для ванни Ferro Vasto BVA5A | 2 986 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →