Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний садовий інструмент   /   Секатори й садові ножиці   /   Fiskars

Сучкоріз Fiskars 112300

Фото - Секатор Fiskars 112300
Фото 6
Fiskars 112300
Тип
сучкоріз
Конструкція
дворучна
Макс. діаметр зрізу
28 мм
Матеріал ручок
пластик
Матеріал накладок
гума
Довжина
557 мм
Вага
540 г
Дата додавання на E-Katalog
березень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.

Купити Fiskars 112300

Усі ціни 13 →

Площинний сучкоріз Fiskars PowerGear L76

Опис площинного сучкоріза Fiskars PowerGear L76: Площинний сучкоріз Fiskars PowerGear L76 призначений для точного та легког... щео обрізання гілок діаметром до 28 мм. Цей інструмент поєднує в собі передові інженерні рішення та високоякісні матеріали, забезпечуючи комфортну та продуктивну роботу в саду. Леза сучкоріза виготовлені з високовуглецевої сталі, що гарантує їх виняткову гостроту та тривале
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 599 грн.

Сучкоріз Fiskars PowerGear M L76 112300 (1001553)

Тип: Гілкоріз / Довжина, см: 55.7 / Вага, кг: 0.55
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 999 грн.

Гілкоріз Fiskars PowerGear™ L76 (M) (112300) 1001553

- Робочий діаметр: 28 мм - Довжина: 557 мм - Вага: 500 г
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись

Гілкоріз площинний Fiskars PowerGear M L76 112300 (1001553)

Finland-market.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 649 грн.

Сучкорез плоскостной средний Fiskars PowerGear M L76 55,7 см 540 г 1001553

Плоскостной сучкорез Fiskars PowerGear™ (M) L76 представляет собой эффективное орудие для комфортной обрезки растений. Инстру... щемент выполнен в лучших традициях финских хозяйственных принадлежностей. Для него не проблема выполнять срезы веток диметром до 28 мм.
Vazon-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Fiskars 112300

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна