Блок живлення FSP Hydro G PRO ATX 3.1 HG2-850.GEN5
Відео 8Фото 5
850 Вт1000 Вт
Основне
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA14 шт
MOLEX5 шт
PCIe 8pin (6+2)6 шт
PCIe 16pin1 шт.
Floppy
Система кабелівмодульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.83 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP
Рівень шуму28 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Офіційний сайтfsplifestyle.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Усі ціни 20 →
Блок живлення FSP HG2-850 Gen5 850W
Блок живлення FSP HYDRO G PRO – це висока потужність у компактному корпусі. Широкий діапазон вхідної напруги гарантує стабіл... щеьність системи при нестабільній вхідній напрузі. Унікальна схема активної корекції коефіцієнта потужності PFC забезпечує постійну стабільну вихідну напругу. Резонансний напівмостовий DC/DC перетворювач з жорстким регулюванням вхідної напруги на рівні +/- 1% допомагає уникнути втрат енергії при перемиканні та підвищує коефіцієнт корисної дії системи. 120-мілімітровий вентилятор на гідродинамічних підшипниках з інтелектуальною функцією «0 дБА» гарантує тиху роботу. З увімкненим режимом Есо блок живлення працює безшумно зі зниженим енергоспоживанням, а при його завантаженні менше 30% вентилятор не працюватиме взагалі. Модульна система підключення кабелів та оптимізований компактний дизайн корпусу також забезпечують покращений відтік тепла. Блок живлення FSP HYDRO G PRO відповідає інструкціям з проектування блоків живлення Intel АТХ 12V V2.52, його пікова потужність в 12V підтримує найновіші процесори Intel/AMD та материнську плату Z390. Конформне покриття блоку живлення розраховане на роботу в несприятливих погодних умовах - він може якісно працювати навіть при відносній вологості повітря 95%. У блоці живлення FSP HYDRO G PRO передбачено наступні технології захисту: OVP (захист від перенапруги); OCP (захист від надструмів); OPP (захист від перевантаження); OTP (захист від перегрівання); SCP (захист від короткого замикання). Висока ефективність та енергозбереження блоків живлення модельного ряду HYDRO G PRO підтверджені сертифікацією 80+ Gold.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
FSP Блок живлення для ПК FSP HYDRO G PRO 850W (HG2-850 Gen5)
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Блок живлення FSP HYDRO G PRO HG2-850 850W (HG2-850 Gen5) HG2-850 Gen5
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
FSP HG2-850 Gen5
Блок живлення FSP 850W HYDRO G PRO (HG2-850 Gen5) - це відображення досконалості в світі комп'ютерних комплектуючих. Вис... щеока потужність у компактному розмірі (150 x 140 x 86 мм) робить цей БЖ ідеальним вибором для сучасних, високопродуктивних комп'ютерних систем. Основний критерій успіху - це стабільність роботи. З стандартом ATX 12V v3.1, HYDRO G PRO легко справляється як з інтенсивними іграми, так і з найскладнішими професійними завданнями, гарантуючи стабільність системи навіть при нестабільній вхідній напрузі. Завдяки резонансному напівмостовому DC/DC перетворювачу з жорстким регулюванням вхідної напруги на рівні +/- 1%, забезпечується висока ефективність, що суттєво знижує енергоспоживання та втрати потужності. Сертифікація 80 PLUS Gold підтверджує надійність та енергозбереження цього блоку живлення. Модульна система з Full модульним підключенням кабелів значно полегшує організацію проводів у корпусі, забезпечуючи кращий потік повітря та охолодження. Це у свою чергу подовжує термін служби компонентів комп’ютера. Особливою перевагою виступає тихий 120-міліметровий вентилятор з гідродинамічними підшипниками та режимом «0 дБА», що значно зменшує шум: при завантаженні до 30% вентилятор повністю зупиняється, забезпечуючи повну тишу у приміщенні. Блок живлення FSP HYDRO G PRO підтримує підключення материнської плати через 24+8+8 pin роз’єми та процесора з 2x4+4pin, що дозволяє без зусиль налаштувати потужну конфігурацію. Додаткові роз’єми живлення для відеокарт (2x6+2 pin) забезпечують врахування всіх потреб вашої графічної карти. Безпека - один із основних пріоритетів, тому блок живлення оснащений кількома технологіями захисту: OVP - захист від перенапруги, OTP - захист від перегріву, OPP - захист від перевантаження по сумарній потужності та SCP - захист від короткого замикання. За допомогою активного модуля PFC, FSP 850W HYDRO G PRO є не лише надійним, але й екологічно чистим рішенням, яке зменшує реактивний струм та підвищує ефективність використання електроенергії. Його компактність, технологічність і енергоефективність роблять цей блок живлення чудовим вибором для тих, хто цінує якість, надійність і передові технології, не забуваючи про довговічність та стабільність роботи у найрізноманітніших умовах.
Mallprix.comМенше року
Блок живлення FSP 850W HYDRO G PRO (HG2-850 Gen5) HG2-850 Gen5
+ 175 балів ITbox, ATX 12V v3.1, 850 Вт, 24+8+8 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x6 2pin, SATA - 4, Peripheral - 1, +12V1 - 70.8A,... ще1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм