Характеристики ET210 400W
Колір
Форм-факторMidi Tower
Варіанти установкивертикальна
Тип материнської платиATX
Форм-фактор БЖATX (звичайний)
Корпус
Габарити (ВхШхГ)409175x376 мм
Довжина відеокарти, до320 мм
Висота кулера, до140 мм
Вага3.55 кг
Матеріалсталь
Товщина бокових стінок0.4 мм
Бічна панельзнімна
Внутрішня частина
Блок живлення
Потужність комплектного БЖ400 Вт
Розташування БЖверхнє
Відсіків 5,25"1 шт
Зовнішніх відсіків 3,5"1 шт
Внутрішніх відсіків 3,5"2 шт
Внутрішніх відсіків 2,5"3 шт.
Отворів під слоти розширення7 шт
Охолодження й обдув
Місць для вентиляторів ззаду1x92мм
Місць для вентиляторів спереду2x120мм
Місць для вентиляторів3
Роз'єми і функції
Розташуванняна передній панелі
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps1 шт.
Аудіо (мікрофон/навушники)
Додатково
Передня панельсуцільна
Додаткововікно установки СО для процесора
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax ET210 БП 400 Вт
Усі ціни 43 →
Корпус Gamemax ET-210-400W
Корпус Gamemax ET-210-400W / Gamemax / MiddleTower / ATX | microATX | mini-ITX / 400W / 2 х USB 2.0 + Audio + Mic / 3x2.5" /... ще410х175х376 (ВхШхГ) / Чорний / 24міс. / АЛ-00001355
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Корпус GameMax ET-210 Black 400W ET-210-400W
Корпус Gamemax ET-210 400W: Надійність та функціональність для Вашого ПК У сучасному світі технологій важлива не тільки наявн... щеість потужного "заліза", а й якісного корпусу, який забезпечить надійний захист та охолодження ваших комплектуючих. Корпус Gamemax ET-210 400W - це ідеальне рішення для тих, хто шукає оптимальне поєднання ціни та якості. Основні характеристики Gamemax ET-210 400W – це корпус
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Корпус GAMEMAX ET-210-400W
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
GAMEMAX ET-210-400W Корпус ATX з блоком живлення A M-400-8cm ET-210-400W
Nkt.uaЗ нами 3 роки
Корпус GameMax ET-210 400W