Характеристики ET210 450W
Колір
Форм-факторMidi Tower
Варіанти установкивертикальна
Тип материнської платиATX
Форм-фактор БЖATX (звичайний)
Корпус
Габарити (ВхШхГ)409175x376 мм
Довжина відеокарти, до320 мм
Висота кулера, до140 мм
Вага3.55 кг
Матеріалсталь
Товщина бокових стінок0.4 мм
Бічна панельзнімна
Внутрішня частина
Блок живлення
Потужність комплектного БЖ450 Вт
Розташування БЖверхнє
Відсіків 5,25"1 шт
Зовнішніх відсіків 3,5"1 шт
Внутрішніх відсіків 3,5"2 шт
Внутрішніх відсіків 2,5"3 шт.
Отворів під слоти розширення7 шт
Охолодження й обдув
Місць для вентиляторів ззаду1x92мм
Місць для вентиляторів спереду2x120мм
Місць для вентиляторів3
Роз'єми і функції
Розташуванняна передній панелі
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps1 шт.
Аудіо (мікрофон/навушники)
Додатково
Передня панельсуцільна
Додаткововікно установки СО для процесора
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax ET210 БП 450 Вт
Усі ціни 46 →
Корпус Gamemax ET-210-450W
Корпус Gamemax ET-210-450W / Gamemax / MiddleTower / ATX | microATX | mini-ITX / 450W / 2 х USB 2.0 + Audio + Mic / 3x2.5" /... ще410х175х376 (ВхШхГ) / Чорний / 24міс. / АЛ-00001377
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Корпус GameMax ET-210-450W Black 450W
GameMax ET-210 - сучасний корпус формату ATX / mATX і типорозміру MidiTower. Корпус забарвлений в чорний колір і має закругле... щені краї стали, високоякісний пластик. Присутні необхідні роз"єми і інтерфейси, такі як USB, аудіороз"єм і роз"єм для мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічний і задньої панелей. Корпус поставляється з уже встановленим блоком живлення на 400 Вт.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Корпус GAMEMAX ET-210-450W
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
GAMEMAX ET-210-450W КОРПУС ATX З БЛОКОМ ЖИВЛЕННЯ G M-450 ET-210-450W
Nkt.uaЗ нами 3 роки
Корпус GameMax ET-210 450W