Корпус Gamemax ET-209 БЖ 450 Вт
Фото 5 |
Gamemax ET-209 БЖ 450 Вт
без БЖБЖ 450 Вт
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:450 Вт
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax ET-209 БЖ 450 Вт
Усі ціни 49 →GAMEMAX ET-209 450W (ET-209-450W-2U3) Black ET-209-450W-2U3 | 1 643 грн. |
Корпус Gamemax ET-209-450W-2U3 | 1 643 грн. |
Корпус GameMax et-209-450w | 1 545 грн. |
Корпус GameMax ATX с блоком питания G M-450 ET-209-450W ET-209-450 | 1 507 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax ET-209
Ціни на Gamemax ET-209 |
---|---|---|---|---|
Gamemax ET-209 без БЖ | від 799 грн. | 31 пропозиція | ||
Gamemax ET-209 БЖ 450 Вт | від 1 369 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →