Блок живлення Gamemax VP Gamer RGB VP-600-RGB
Фото 10
Основне
Потужність600 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+
Стандарт ATX 12В v.2.31
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA5 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU600 мм
PCIe400 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V18 А
+12V140 А
-12V0.5 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V480 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP
Гарантія виробника2 роки
підсвічування
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтgamemaxpc.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2020
Gamemax VP-600-RGB ― це надійний та доступний блок живлення потужністю 600 Вт із сертифікатом якості 80 Plus, створений з урахуванням потреб економних користувачів. Він призначений для комп'ютерів, в яких не потрібна складна кабельна система, а також для систем, що працюють з відеокартами, що споживають до 200 Вт енергії. Основою даного блоку живлення є класична апаратна платформа, яка довела свою надійність та ефективність з часом.
Схемотехніка блоку заснована на груповій стабілізації напруги, що забезпечує стабільне електропостачання комплектуючих вашої системи. Gamemax VP-600-RGB має сертифікат 80+, що гарантує високу ефективність та економію електроенергії. З його надійною елементною базою та вдосконаленими алюмінієвими радіаторами цей блок живлення здатний у тривалому режимі забезпечувати до 480 Вт потужності з доступних 600 Вт.
Для охолодження блоку живлення використовується керований 120 мм вентилятор із широкою крильчаткою спеціального профілю, спроєктований для роботи у напівпасивному безшумному режимі. Крильчатка прикрашена досить простим RGB-підсвічуванням без підтримки синхронізації ефектів. Інтелектуальне керування швидкістю обертання вентилятора дозволяє мінімізувати шум під час роботи. Якщо увімкнено режим ECO, блок живлення буде використовувати вбудований теплообмінник для відведення тепла, що сприяє ще більшій тиші та ефективності. Завдяки подвійному роз'єму PCIe 8 pin, ви зможете якісно живити дві відеокарти. Крім того, Gamemax VP-600-RGB також забезпечує підвищений рівень захисту для вашої системи, включаючи захист від перевантажень, короткого замикання та перенапруги, чим гарантує безпеку та тривалий термін служби вашого комп'ютера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Усі ціни 40 →
Блок живлення GAMEMAX VP-600 RGB 600W (VP-600-RGB) VP-600-RGB
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
GAMEMAX Блок живлення для ПК GAMEMAX VP-600-RGB Black
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення GameMax VP-600-RGB 600W
Click.uaЗ нами 3 роки
Блок живлення GAMEMAX 600W RGB (VP-600-RGB) VP-600-RGB
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
БЛОК ЖИВЛЕННЯ ATX 600W,RGB, коробочний, APFC, 12см вент,80+ VP-600-RGB GAMEMAX VP-600-RGB