Блок живлення Gamemax VP Gamer RGB VP-600-RGB
Фото 10 |
Gamemax VP Gamer RGB VP-600-RGB |
|
Gamemax VP-600-RGB ― це надійний та доступний блок живлення потужністю 600 Вт із сертифікатом якості 80 Plus, створений з урахуванням потреб економних користувачів. Він призначений для комп'ютерів, в яких не потрібна складна кабельна система, а також для систем, що працюють з відеокартами, що споживають до 200 Вт енергії. Основою даного блоку живлення є класична апаратна платформа, яка довела свою надійність та ефективність з часом.
Схемотехніка блоку заснована на груповій стабілізації напруги, що забезпечує стабільне електропостачання комплектуючих вашої системи. Gamemax VP-600-RGB має сертифікат 80+, що гарантує високу ефективність та економію електроенергії. З його надійною елементною базою та вдосконаленими алюмінієвими радіаторами цей блок живлення здатний у тривалому режимі забезпечувати до 480 Вт потужності з доступних 600 Вт.
Для охолодження блоку живлення використовується керований 120 мм вентилятор із широкою крильчаткою спеціального профілю, спроєктований для роботи у напівпасивному безшумному режимі. Крильчатка прикрашена досить простим RGB-підсвічуванням без підтримки синхронізації ефектів. Інтелектуальне керування швидкістю обертання вентилятора дозволяє мінімізувати шум під час роботи. Якщо увімкнено режим ECO, блок живлення буде використовувати вбудований теплообмінник для відведення тепла, що сприяє ще більшій тиші та ефективності. Завдяки подвійному роз'єму PCI-E 8 pin, ви зможете якісно живити дві відеокарти. Крім того, Gamemax VP-600-RGB також забезпечує підвищений рівень захисту для вашої системи, включаючи захист від перевантажень, короткого замикання та перенапруги, чим гарантує безпеку та тривалий термін служби вашого комп'ютера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax VP Gamer RGB VP-600-RGB
Усі ціни 48 →GAMEMAX VP-600 RGB 600W (VP-600-RGB) VP-600-RGB | 1 852 грн. |
Блок живлення GameMax VP-600-RGB | 1 853 грн. |
Блок питания GameMax VP-600-RGB | 1 860 грн. |
Блок живлення Gamemax VP-600-RGB | 1 732 грн. |
Блок питания GameMax vp-600-rgb, 600w | 1 994 грн. |
Модификації Gamemax VP Gamer RGB
Ціни на Gamemax VP Gamer RGB |
---|---|---|---|---|
Gamemax VP Gamer RGB VP-500-RGB | від 1 590 грн. | 46 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer RGB VP-600-RGB | від 1 732 грн. | 48 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer RGB VP-700-RGB | від 1 956 грн. | 18 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer RGB VP-800-RGB | від 1 969 грн. | 34 пропозиції |