Блок живлення Gamemax VP Gamer RGB VP-800-RGB
Фото 10
Основне
Потужність800 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+
Стандарт ATX 12В v.2.31
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU600 мм
PCIe400 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V160 А
-12V0.5 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V720 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP
Гарантія виробника2 роки
підсвічування
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтgamemaxpc.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Усі ціни 48 →
Блок живлення GAMEMAX VP-800-RGB 800W (VP-800-RGB)
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Блок живлення GameMax VP-800-RGB, 800W
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
GAMEMAX Блок живлення для ПК GAMEMAX VP-800-RGB Black
MTA.uaЗ нами 8 років
Блок живлення GAMEMAX 800W RGB (VP-800-RGB) VP-800-RGB
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
БЛОК ЖИВЛЕННЯ ATX 800W,RGB,ко робочний, APFC, 12см вент,80+ VP-800-RGB GAMEMAX VP-800-RGB