Корпус Golden Field 3205B без БП
![]() |
Golden Field 3205B без БП
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":2 шт
Зовнішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Лицьова панель:USB A 2 шт.
Всі характеристики
Характеристики 3205B
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Field 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Field.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю

Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Купити Golden Field 3205B без БП
Усі ціни 40 →Корпус Golden Field 3205B 500W | 1 984 грн. |
Golden Field 3205B 500W (3205B-500) | 1 815 грн. | ![]() |
Корпус для ПК Golden Field 3205B 500W | 1 984 грн. |
| 2 115 грн. | ![]() |
Корпус golden field 3205b 500w | 1 916 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Golden Field 3205B
| Ціни на Golden Field 3205B |
|---|---|---|---|---|
| Golden Field 3205B без БП | від 1 419 грн. | 42 пропозиції | ||
| Golden Field 3205B БП 400 Вт | від 2 508 грн. | 2 пропозиції | ||
| Golden Field 3205B БП 460 Вт | від 1 065 грн. | 9 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →